Nabídka služeb

Wellness služby a procedury

Masáže

Aromaterapeutické masáže jsou hluboce relaxační procedury pro celé tělo, navozují  svalové i psychické uvolnění, pomáhají odbourávat stres a napětí, provádí se přírodními oleji.

Čokoládová masáž je relaxační procedura, prováděna čokoládovým masážním olejem, jehož vůně a následné použití způsobí jak fyzické, tak psychické uvolnění.

Candella masáž je luxusní procedura se speciálními masážními svíčkami, které napomáhají  uvolnění svalů, regeneraci pokožky a celkovému uvolnění organismu. Jedná se o jednu z  nejnovějších lázeňských procedur.

Klasická masáž spočívá v podpoře metabolismu a oběhu tkání v masírované oblasti. Jedná  se o jednu z nejvyužívanějších masérských technik.

Lymfatická masáž celého těla využívá speciální hmaty, které napomáhají k pročištění  lymfatických cest a ke zlepšení odtoku lymfy z dolních končetin, která způsobuje jejich otok  a bolest.

Medová masáž zad je detoxikační procedura, která využívá účinků medu a jednoduchých  masérských hmatů, díky nimž dochází k odstranění starých usazenin z hloubky tělesných  tkání.

Masáž lávovými kameny spočívá v přenosu energie a tepla na masírovanou část těla prostřednictvím kamenů, teplé a v oleji  namočené kameny uvolňují ztuhnuté svaly a bolestivé body, masáží se zvyšuje cirkulace  krve a lymfy v těle.

Reflexní masáž chodidel pomocí akupresurních bodů na chodidle pozitivně ovlivňuje a  napomáhá tělesným partiím.

Thajská masáž vychází z jógových pohybů, kombinuje důkladné procvičení kloubů a  svalstva. Nejzákladnějším přínosem této procedury je odstranění svalového napětí, důkladné  prokrvení tkání, povzbuzení imunitního systému.

Zábaly

Celotělový konopný zábal je vhodný pro suchou a citlivou pokožku, napomáhá její obnově  a výživě.

Celotělový peeling je uvolňující procedura, jejíž účinky ucítíte téměř okamžitě. Celotělový peeling je účinný na nerovnosti kůže či hrubou a šupinou kůži.

Celotělový zábal s bambuckým máslem slouží pro obnovu a revitalizaci poškozené,  přecitlivělé a suché pokožky. Je vhodný pro každý typ pleti. Bambucké máslo má vedle  relaxačních účinku i hojivé působení na velmi poškozenou pokožku.

Skořicový zábal dolních končetin jemně prohřívá a pozitivně působí proti projevům celulitidy.

Jogurtový zábal obličeje a dekoltu hydratuje pokožku a zvyšuje elasticitu každé pleti.

Parafínový zábal rukou způsobuje uvolnění svalů a kloubů. Celý zábal zanechá ruce hladké,  jemné, vyživené a zbavené všech odumřelých buněk.

Luxusní perličkové bylinné koupele

Konopná koupel s olejem napomáhá celkovému uvolnění organismu, brání vysoušení  pokožky, ta naopak zůstává krásně zvláčněná a uvolněná. Po koupeli následuje masáž šíje a  odpočinek na lůžku

Růžová koupel s olejem má zklidňující, relaxační a velmi šetrné účinky na jakýkoli typ  pleti. Nejvíce příznivé účinky má na citlivou pokožku a pleť, kterou uvolňuje a zjemňuje. Po  koupeli následuje masáž šíje a odpočinek na lůžku.

Medovo-mléčná koupel zklidňuje, šetrně působí na suchou a citlivou pokožku. Koupel  dodává svalstvu celého těla glykogin, který je důležitým zdrojem energie. Po koupeli následuje masáž šíje a odpočinek na lůžku.

Vinná koupel využívá příznivé účinky hroznového oleje, který zanechává pleť hebkou,  vláčnou a odpočatou. Koupel účinně napomáhá proti celulitidě. Koupel má regenerační a  relaxační účinky. Po koupeli následuje masáž šíje a odpočinek na lůžku.

Perličkové koupele s aroma

Brusinková koupel se solí změkčuje a zvláčňuje pokožku.

Eukalyptová koupel se solí napomáhá lepšímu uvolnění dýchacích cest.

Čokoládová koupel se solí dokáže uvolnit stres a napětí.

Levandulová koupel se solí zklidňuje a působí proti stresu, nespavosti a bolestem hlavy.

Mořská koupel se solí zklidňuje organismus a uvolňuje pokožku.